Škola

Škola TDS je dramatickou školou pro děti a mladé lidi do 22 let s důrazem na autorskou tvorbu a psychosomatiku s vlastním specifickým přístupem. Kromě pravidelných kurzů nabízíme pro děti a mládež zajímavé jednodenní workshopy či měsíční improvizace. Připravujeme další smysluplné formáty zaměřené na autorské psaní, čtení a tvorbu.

Pravidelné kurzy

Pravidelné kurzy jsou určené pro děti, mládež a mladé dospělé 4-22 let, které chtějí poznávat sami sebe, rozvíjet svojí osobnost, vzdělávat se, zažít radost z hry, dobré party a práce v týmu, zakusit tvorbu od prvotní myšlenky až po výsledný tvar, ale i pro ty, kteří se chtějí věnovat herectví, divadlu i tvorbě obecně a chtějí být přirozenými, pravdivými a osobnostně jedinečnými herci a tvůrci. Případně uvažují o studiích na hereckých a uměleckých školách. Lekce jsou postavené na specifickém přístupu TALENT drama studia s důrazem na autorskou tvorbu a následný výstup.

nedělní improvizace

Měsíční improvizace se konají jednou měsíčně v neděli 15:00-17:00 hod pro děti a mládež od 9-18 let.
K čemu vedou improvizace: 
- hra
- zralost
- radost
- schopnost improvizovat v životě
- práce s chybou, trémou, nevěděním
- humor
- zvědavost
- partnerství
- týmová práce

TEMATICKÉ JEDNODENNÍ workshopy

Prožitkové tematicky zaměřené jednodenní workshopy pro děti a mládež 11-18 let otevírají člověka hlubšímu a přemýšlivému pohledu na sebe, svět, člověka a společnost a schopnost se z hloubky svého porozumění autorsky vyjadřovat, tvořit a převádět vlastní myšlenky do autorských děl, divadelní či jiné umělecké tvorby.

připravujeme

Zážitkové autorské psaní, (děti, mládež 9-18 let)
Zážitkové přednášky, (starší děti a mládež, 11-18 let)
Večery autorského psaní, (starší děti a mládež, 11-18 let)