Komunitní formáty pro veřejnost

Vršovický festival talentů

Vršovický festival talentů je základním projektem TALENT drama studia, v rámci kterého jsou prezentována především absolventská autorská představení všech skupin TALENT drama studia, od nejmenších dětí až po dospělé. A to vždy na konkrétní téma společné pro všechny skupiny, které odráží idee Talentu, což je sebepoznání, existenciální a mravní hodnoty. Skupina dané téma podrobuje ročnímu zkoumání tak, aby závěrem bylo jejich autorské představení.
Vršovický festival talentů 2020               

Vršovický festival talentů 2019             

Vršovický festival talentů 2018

Vršovický festival talentů 2017

Sezónní autorské divadlo

Jednodenní festival autorské tvorby TALENT drama studia, kde se diváci kromě shlédnutí představení mohou zúčastnit hereckých a autorských dílen, diskuzních fór, přednášek, nebo si poslechnout zajímavé hudební hosty, nebo shlédnout nestandardní autorské divadelní výstupy našich příznivců, přátel a zajímavých alternativních umělců.  Naší myšlenkou je: „Každý může být herec, umělec i autor. Přijďte si to zkusit i vy.“
Klubovna je neformální setkávání členů jednou měsíčně (převážně poslední pátek v měsíci), bývalých členů i příznivců TALENT drama studia, která chce tvořit, sdílet vlastní myšlenky a pohledy i nechat se inspirovat zajímavými názory a příběhy. Součástí každého setkání je host, který otevírá téma k možnému tvůrčímu divadelnímu zpracování či hlubšímu zamyšlení a diskuzi. Organizuje jí nastupující mladá generace TALENT drama studia a je určena pro  členy, bývalé členy i příznivce TALENT drama studia, od starších dětí až po dospělé. 

2. setkání Klubovny TDS 28.2.2020, 17:00-21:00. V horní místnosti Vršovického divadla Mana: Moskevská 34, Praha 10 (vstup jako do kostela, 1. patro, dveře vlevo).

Program 2.setkání Klubovny