Chci podpořit

Chci podpořit konkrétní projekt
Chci darovat pravidelně
Náš příslib dárcům
Podporují nás
Ke stažení

Pokud Vás oslovují náš talent a nadšení – a máte zájem Talent drama studio podpořit, napište nám prosím, a my se Vám rádi ozveme.

Pokud byste chtěli získat lepší povědomí o naší pedagogické, dramatické či komunitní práci v pražských Vršovicích, rádi Vám ji představíme osobně.

I nadále jsme odhodláni zkvalitňovat a rozšiřovat naše aktivity, a právě Vaše finanční podpora je toho základem. Jedině díky ní můžeme naše představy a nekomerční projekty uvést v život, podpořit rozvoj mladých talentů a vytvářet nové smysluplné zážitky, které autorská tvorba a divadlo přinášejí. Vaši důvěru a podporu vnímáme jako dialog a proto další nápady a způsoby, jak nás podpořit, vítáme.

Naším dárcům, bez nichž bychom nikdy nemohli dělat to, co děláme, se snažíme poskytovat co nejkvalitnější péči a podporu. Nasloucháme Vašim podnětům a přáním. Všechny dary a finanční podporu odpovědně využíváme a transparentně vyúčtováváme.

Díky vaší podpoře jsme byli schopni v uplynulých letech výrazně rozšířit naše projekty, přinést nové myšlenky a postupy, rychleji reagovat na potřeby komunity, rozšířit spektrum našich divadelních představení a projektů.