Lektoři

  • Jiří Ondra – divadelní režisér, lektor

ali_8442

Vystudoval režii na Katedře alternativního a loutkového divadla pražské DAMU a Teorii a dějiny dramatických umění na UP Olomouc. Od roku 2013 je také režisérem a dramaturgem Divadla Rozmanitostí v Mostě. Spolupracoval s divadelními skupinami Lampion Kladno, Klicperovo divadlo Hradec Králové, Horácké divadlo Jihlava, Teatr Novogo Fronta, Divadlo Letí  a další. Má dlouholeté zkušenosti s vedením dramatických i dramaterapeutických kroužků a skupin. Od sezóny 2013/2014 až do současné doby spoluvede s Erikou Merjavou divadelní soubor mládeže Spektákl. V současné době společně s Erikou režírují představení ve Vršovickém divadle Mana Imaginárium H. CH. Andersena.

  • Hana Sršňová – asistent lektora, hudební spolupráce

 

 

 

 

 

Asistentka ve skupině Ohnivák a lektor ve skupině No-name. Prošla si skupinou Spektákl TALENT drama studio. Zajímá se o autorské divadlo a jeho další studium na Katedře autorské tvorby a pedagogiky DAMU. 

  • Lada Marková – 2. asistent lektora

 

 

 

 

 

 

2. asistentka ve skupině No name. Již 4. rokem studuje v TALENT drama studio. Zajímá se především o dramaturgii, psaní a tvorbu příběhů.